Колишній співвласник мережі «ЕГАЗ» в Одесі, Вячеслав Чухно, згідно з даними Youcontrol, є керівником у 10-ти компаніях, бенефіціаром у 3-х і засновником у 6-ти. За роки своєї сумнівної діяльності він накопичив великі борги, а зараз має намір залишити своїх кредиторів без нічого і виїхати до Штатів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор і розваги!
ПідписатисяВячеслава Чухно давно підозрюють у зв'язках з організованою злочинністю, а також у контактах з російськими спецслужбами. Відомо, що за три місяці до початку повномасштабного вторгнення Чухно-Семикрас провів у столиці країни-терориста близько чотирьох тижнів.
Він повернувся звідти явно з завданнями щодо вербування у спортивній та церковній сферах, пише from-ua.
Про тісну співпрацю з державою-агресором свідчать також зв'язки Чухна-Семикраса з Василем Шестаковим – головою російської Федерації самбо та близьким особистим другом Путіна.
Популярні статті зараз Доплати до пенсії у 2025 році: хто з українців може очікувати підвищення виплат Залишать без грошей і майна: за що ТЦК може оштрафувати ухилістів Українцям нарахують близько 2000 грн на комуналку: як отримати виплати Тарифи на світло зростуть раніше: назвали нову ціну за кіловат Показати щеЗв'язки «бізнесмена» в Одесі також більш ніж сумнівні. Це, наприклад, колишній скандальний прокурор Одеської області Олег Жученко, завдяки бездіяльності якого були виправдані проросійські бойовики, організатори заворушень у травні 2014 року. Крім того, експрокурора підозрюють у зв'язках з міжнародною організованою злочинністю, зокрема, він фігурує як підозрюваний у справі одиозного одеського бізнесмена Володимира Галантерника – останнього називають організатором злочинної схеми в одеській мерії. «Жученко – мій брат, родич», – саме так його представляв Чухно. Саме Жученко забезпечував Чухну-Семикрасу «кришою» і донині продовжує підтримувати її в силових та судових органах.
Силовий блок для захоплення земель для станцій «ЕГАЗ» Чухну-Семикрасу забезпечував одеський кримінальний авторитет Халид Мусаєв. Але в 2023 році Чухно-Семикрас, який сам був прихованим партнером Мусаєва – виступає обвинувачем і основним свідком у справі Мусаєва та іншого кримінального авторитета Сурена Сардаряна. Не виключено, що, співпрацюючи зі слідством, Чухно намагався прикрити свої незаконні угоди, а також співпрацю з державою-агресором.
Ще один партнер Вячеслава Чухна-Семикраса – Дмитро Тарановський, з яким вони пов'язані через скандально відоме ТОВ «Інтерім сервіс». Це підприємство фігурує у справі про знищення однієї з перлин Одеси - багатостраждальної Дачі Ашкеназі, пам'ятника архітектури кінця XIX століття, розташованої на території санаторію імені Чкалова.
З 1997 року "Інтерім сервіс", в якому Вячеслав Чухно-Семикрас займає посаду директора, незважаючи на численні борги, отримав від АТ "Галакси" та "Укренергії" право оренди двоповерхової нежитлової будівлі пам'ятника на 25 років з правом викупу. Примітно, що з 1992 року реальні бенефіціари підприємства не змінювалися, а документи підписував сумнівний авторитет з світу одеського футболу Петро Найда.
У 2017 році чвертьстолітній термін оренди закінчився, «бізнесменів» попросили на вихід. Але вони не пішли. Судові тяжби затягнулися на роки. У цей час орендар ігнорував вимоги покинути приміщення. Державне майно, до того ж маючи історичну та культурну цінність, таким чином довели до запущеного стану. За роки «користування», в результаті незаконної перепланування та неналежного обслуговування, будівля була зруйнована на 75-80%. Тому санаторій Чкалова був змушений звернутися до суду з позовом про відшкодування збитків.
У 2021 році Південно-Західний апеляційний господарський суд постановив, що немає жодних підстав займати приміщення дачі Ашкеназі у компанії «Інтерім сервіс» з 2017 року. Крім цього, експертиза встановила, що господарство Чухно-Семикраса завдало збитків на суму 6,23 млн грн. Ще 2,3 млн грн «Інтерім» винен санаторію, як невиплачену орендну плату. Проте реальний збиток може бути значно більшим – понад 20 млн грн.
На щастя, після багаторічної боротьби пам'ятник архітектури все ж остаточно повернули державі.
За оперативними даними правоохоронних органів, Чухно-Семикрас безпосередньо впливає на телеграм-канал «Рішельє» та сайт «Фігурант». Завдяки цим ресурсам він не лише намагається «обілити» себе, але й займається чорним піаром, кібербулінгом і кібератаками проти тих, хто заважає йому в його угодах.
Зокрема, Чухно-Семикрас розгорнув чорну піар-кампанію проти адвоката Ігоря Курилко, що представляв інтереси санаторію ім. Чкалова у справі повернення Дачі Ашкеназі в державну власність. А