Святослав Вакарчук подав електронну декларацію про звільнення з військової служби

Читать на русском

Святослав Вакарчук подав електронну декларацію про звільнення з військової служби
Святослав Вакарчук подав електронну декларацію про звільнення з військової служби

В офіційному документі охоплено доходи ексвійськовослужбовця Вакарчука за січень-початок травня 2024 року.

Зокрема, він вказав 89,6 тис. грн у вигляді грошового забезпечення на військовій службі. Співак не уточнив у декларації назву військової частини, яка йому платила кошти. Загалом, за 2022-2024 роки Святослав Вакарчук отримав біля 850 тис. грн у вигляді грошового забезпечення на військовій службі.

За чотири місяці цього року Святослав Вакарчук задекларував 89,6 тис. грн у вигляді грошового забезпечення на військовій службі rxidteiqeqihhant
За чотири місяці цього року Святослав Вакарчук задекларував 89,6 тис. грн у вигляді грошового забезпечення на військовій службі
дані: реєстр декларацій

Пресслужба «Океану Ельзи» у коментарі «Главкому» уточнила, що екснардеп та лідер гурту «Океан Ельзи» продовжує бути мобілізованим у Збройних силах, оскільки декларація про звільнення з посади не означає демобілізацію з війська. У випадку зі Святославом Вакарчуком йдеться про переведення із посади на посаду. При цьому представники артиста не уточнили назву нової посади виконавця у ЗСУ.

«Щодо отриманих коштів, то вони йшли у Фонд, через який ми допомагаємо і Силам оборони, і цивільним», – додали у пресслужбі. Йдеться про благодійний фонд Святослава Вакарчука «Люди майбутнього».

Також, згідно з декларацією, Святослав Вакарчук за чотири місяці цього року одержав 34,8 тис. грн зарплати у ТОВ «Суперсиметрія», яка йому належить. Іще 30 тис. грн гонорарів йому заплатила партія «Голос», лідером якої він був під час позачергових парламентських виборів 2019 року і від якої обрався до Верховної Ради.

Загалом співак задекларував готівкою 5,4 млн грн, $200 тис. і 125 тис. євро. На банківських рахунках зберігає 30 тис. грн і $205,6 тис.

Окремо у 2023 році Вакарчук позичив $27 тис. українській співачці Христині Соловій.

За 2022-2023 роки співак і військовослужбовець Святослав Вакарчук отримав 764,6 тис. грн у вигляді грошового забезпечення на військовій службі