Вадим Шевеленко, який обматюкав ветерана на протезах, вибачився вдруге та задонатив 400 тисяч гривень Азову і Третій штурмовій

Читать на русском

Вадим Шевеленко, який обматюкав ветерана на протезах, вибачився вдруге та задонатив 400 тисяч гривень  Азову і Третій штурмовій
Вадим Шевеленко, який обматюкав ветерана на протезах, вибачився вдруге та задонатив 400 тисяч гривень Азову і Третій штурмовій

Вадим Шевеленко, який в Одесі обматюкав ветерана, лікаря ветеринарної клініки Олексія Притулу, вдруге вибачився.

Також він сказав, що перерахував 400 тис. грн на рахунки бригади "Азов" і Третьої окремої штурмової бригади. Шевеленко оприлюднив відеозвернення.

"По-перше, я хотів би повідомити, що я ніяким чином не виправдовуюсь за свою поведінку, тому звертаюсь до пана Олексія зі словами щирого вибачення, які приношу без будь-якого тиску на мене з будь-якого боку. У жодному разі я не хотів образити Олексія, як людину військову, як ветерана-інваліда і як Героя нашої країни. Хочу на цьому зробити окремий акцент і ще раз вибачитись за свою поведінку", — сказав він.

"По-друге, я б хотів, щоб наші ветерани та інваліди війни, наші воїни та герої, які відважно захищають нашу країну від російських загарбників, у жодному разі не сприймали цей інцидент на особистий рахунок. Я вибачаюсь, усім хто сприйняв це як особисту образу", — також сказав Шевеленко.

"Також я тільки що задонатив 400 тисяч гривень на рахунки бригад Азов і Третьої штурмової, які зараз боронять нашу державу на першій лінії фронту. Дякую вам за ваш подвиг", — звернувся чоловік.

"Але мені не хотілося б, щоб це було розцінено так, ніби я відкупився. Це не відповідає дійсності. Я раніше допомагав нашим Збройним силам і робив зі свого боку все, щоб наблизити нашу перемогу", — додав Шевеленко.

"Сьогодні у нас з вами — єдиний ворог, проти якого ми повинні боротися, об’єднавшись усі разом, тому прошу прийняти мої вибачення і правильно поставитися до ситуації, що склалася", — сказав чоловік.