Немає жодних ознак того, що Росія програє війну на виснаження - WSJ

Читать на русском

Немає жодних ознак того, що Росія програє війну на виснаження — WSJ

Немає жодних ознак того, що Росія програє війну на виснаження — WSJ

Настав час припинити "магічні роздуми" про поразку Росії, пише Wall Street Jornal.

Про це пише Юджин Румер, колишній офіцер американської розвідки.

Він фіксує, що контрнаступ не призвів до прориву, який би дав Києву сильну позицію на переговорах, а двопартійна підтримка України в США зведена нанівець.

"На лінії фронту немає жодних ознак того, що Росія програє війну на виснаження. Російська економіка постраждала, але вона не зруйнована. Влада Путіна при владі парадоксальним чином посилилася після невдалого червневого заколоту Євгена Пригожина. Народна підтримка війни залишається твердою, а підтримка Путіна з боку еліти не зламалася", — пише Румер.

Також обіцянки Заходу наростити військові постачання не виправдалися, а санкції "завадили військовим зусиллям Путіна набагато менше, ніж очікувалося".

"Російські оборонні заводи нарощують обсяги виробництва, а застарілі радянські заводи перевершують західні заводи, коли справа доходить до найнеобхідніших товарів, таких як артилерійські снаряди", — йдеться у статті.

Російські "технократи, відповідальні за управління російською економікою, довели свою стійкість, адаптованість і винахідливість. Підвищені ціни на нафту, частково спричинені тісною співпрацею з Саудівською Аравією, поповнюють державну скарбницю. Україна навпаки залежить від вливань західних грошей".

Також Росію, як і раніше, підтримують у різних частинах "глобального Півдня", який звинувачує Захід у подвійних стандартах.

Автор пропонує західним країнам заявити своїй громадськості "про тривалий характер загрози, що походить від сміливої, ревізіоністської Росії" та продовжувати допомагати Україні, зокрема після закінчення бойових дій.

Настав час припинити магічні роздуми про поразку Росії, пише Wall Street Jornal dqdiqhiqqeiuuant