На виїзд із Польщі останні кілька днів чекають до 2500 вантажівок - ДПСУ

Читать на русском

На виїзд із Польщі останні кілька днів чекають до 2500 вантажівок — ДПСУ

На виїзд із Польщі останні кілька днів чекають до 2500 вантажівок — ДПСУ

Польські перевізники продовжують блокувати рух вантажівок на трьох основних пунктах пропуску — "Ягодин", "Рава-Руська" і "Краківець". Через це виникли черги і на інших пунктах пропуску до Польщі.

Про це повідомив в ефірі телемарафону “Єдині новини” речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

“Блокування руху для вантажівок на трьох напрямках продовжується. Станом на ранок, на території Польщі в напрямку виїзду з цієї країни в Україну знаходяться близько 2 тисяч 400 вантажних транспортних засобів. Найбільше навпроти пункту пропуску "Ягодин" – це 1 тисяча 100 вантажівок", — сказав він.

За словами речника, за годину пропускають по кілька вантажівок в усіх напрямках. Єдиний більш-менш інтенсивний рух спостерігається у пункті пропуску "Краківець", коли вантажівки їдуть з України.

Демченко зауважив, що перевізники почали обирати інші маршрути. «Вже кілька днів ми спостерігаємо скупчення вантажівок і навпроти пункту пропуску "Шегині". Там знаходяться близько 1100 вантажівок», — зазначив він додавши, що загалом кількість транспортних заходів, які чекають на перетин кордону з Польщі в Україну, останні кілька днів тримається на рівні 2400-2500.

Щодо вчорашнього попереджувального страйку словацьких перевізників Демченко зауважив, що він тривав півгодини і не вплинув на рух транспорту. «Кардинального перекриття руху для вантажівок не відбувалося. Черга спостерігається на території Словаччини в напрямку України – це близько 500 вантажівок», — уточнив він.

Зокрема, у напрямку пункту пропуску "Шегині" станом на ранок перебувало близько 1100 вантажівок, приблизно 300 вантажівок — на напрямку пунктів пропуску "Угринів", "Устилуг" та "Смільниця".