Новости

06.04.2018
Ці 4 питання допоможуть виявити ваші надздібності

Ці 4 питання допоможуть виявити ваші надздібності

06.04.2018 Новости

4 способи підштовхнуть вас до успішності
Щоб відшукати в собі здібності і зрозуміти сильні сторони потрібно відповісти всього на чотири питання.

Якщо ваші відповіді будуть щирими, то приховані навички в майбутньому зможуть допомогти вам наблизитися до мрії.

1. Які навички допомогли вам в чому-небудь досягти успіху?

У дитинстві або студентські роки вам напевно доводилося розвивати якісь корисні навички. Успішний консультант Скотт Едінгер (Scott Edinger) виріс у бідній родині, а у віці дев’яти років був усиновлений інший не дуже благополучній сім’єю. Життєві обставини спонукали його розвинути навички спілкування, вирішення конфліктів, переконання людей і розуміння їх психології.

В університеті він відточив свої комунікативні навички. Взявши участь в сотні дебатів, Едінгер потрапив до п’ятірки кращих промовців. Що і привело його до отримання ступеня в області комунікацій і риторики. Після закінчення університету він став продавцем номер два в одній з найбільших компаній США і став консультувати інші організації з питань продажів — одного з найважливіших навичок у світі бізнесу.

Звичайно, не всім складності в дитинстві допомагають стати таким успішним, як Скотт Едінгер. Однак більшість за своє життя напевно натрапляли на перешкоди, які змогли успішно подолати.

Згадайте про таких ситуаціях. Чи є між ними щось спільне? Щось, що допомагало вам впоратися з проблемами? Це і є те, в чому ви сильні. Тепер вам необхідно з’ясувати, в якій області діяльності вам знадобляться ці навички.

2. Що вселяє в вас сили?

Подумайте про те, що змушує вас почувати себе енергійним, повним сил і готовим на нові звершення. Коли ви зрозумієте, що це, ви зможете виявити ваші сильні сторони.

Згадайте також, ніж ви починаєте займатися, коли відчуваєте себе втомленим або перевантаженим. У такі моменти нам хочеться взяти ситуацію під контроль. Для цього ви робите те, що вселяє в вас сили.

Коли ви визначитеся, яке саме заняття надає вам енергії, в майбутньому ви зможете взяти верх над багатьма проблемами.

3. Що виділяло вас в дитинстві серед інших дітей?

Кожна дитина унікальний. У дитинстві ми займаємося тим, що нам подобається, навіть якщо з боку це виглядає дивно.

Якщо ви згадаєте свої дитячі захоплення, ви напевно зможете виявити свої приховані, давно забуті здібності.

Однокласники Кендіс Браун Елліотт (Candice Brown Elliott) дражнили її і називали Енциклопедією Браун в честь персонажа однойменної книги — хлопчика-детектива. Вони вважали Кендіс найрозумнішою, хоча вчителі були іншої думки. Сама ж дівчинка мріяла вести жваві бесіди зі знаменитими людьми, розробити штучний інтелект, який вмістився б у неї в шафі, побудувати плавучі міста і придумати нові види мистецтва.

Через 40 років на її рахунку було 90 патентів. Її найвідоміше винахід — PenTile-матриця, різновид рідкокристалічного екрана, яка використовується в мільйонах смартфонів, планшетів, ноутбуків і телевізорів. Вона заснувала компанію для розробки цієї технології, а потім продала її Samsung.

Дитячі мрії Елліотт дивували однокласників і дратували вчителів. Але в дорослому житті її схильності стали її надздібності. А мрії перетворилися в реальність.

Подумайте добре: можливо, і ви в дитинстві займалися чимось, що виділяло вас серед інших?

4. Які компліменти ви віддаєте перевагу ігнорувати?

Часто ми не помічаємо свої сильні сторони. Якщо ви звикли виконувати щось добре, то дуже легко не помітити цього і не звертати на свій навик особливої ​​уваги. Тому прислухайтеся до компліментів, які ви зазвичай пропускаєте повз вуха, оскільки впевнені, що в ваших здібностях немає нічого незвичайного.

Схильність ігнорувати компліменти вельми з’ясовна. Але не забувайте, це може привести до того, що ви будете продавати свої навички за ціною набагато нижчою від їх реальної вартості.

Це зашкодить вашій кар’єрі, адже праця і талант повинні бути оцінені і оплачені гідно.

Якщо щось дається вам дуже легко, це не означає, що цими здібностями володіє кожна людина. Перегляньте своє резюме: можливо, ви випустили з уваги якісь навички, які виділять вас серед інших співробітників.

Як повідомляв "Знай.ua" раніше, Google явялется на даний момент найпотужнішим інструментом для пошуку інформації. Але, як і кожним інструментом, Google потрібно вміти користуватися. Невелика підбірка різних трюків, завдяки яким ви легко знайдете потрібну інформацію.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/ci-4-pytannya-dopomozhut-vyyavyty-vashi-nadzdibnosti”