Новости

12.10.2018
Порошенко: "Журналісти" РФ поскаржились на українців – образили гімном

Порошенко: "Журналісти" РФ поскаржились на українців – образили гімном

12.10.2018 Новости

Президент Петро Порошенко розповів, як у Страбурзі російських журналістів образило виконання українською делегацією національного гімну.


Про це він сказав 11 жовтня, виступаючи перед військовими у Старокостянтинові Хмельницької області, де глава держави інспектує військові навчання "Чисте небо – 2018".


"Приємно, що за 4 роки ми сформували іншу країну й іншу армію, яка по іншому співає гімн" — сказав президент, говорячи про наближення свята Дня захисника України.


"Ми це побачили в Страсбурзі, коли ПАРЄ продовжила санкції проти РФ. Єдиною відповіддю на провокаційні запитання брехливого каналу був український гімн, який заспівали наші депутати. "Журналісти" Росії сказали, що ми їх своїм гімном образили. Це правильне сприйняття нашого гімну та правильна реакція для країни-агресора", — заявив Порошенко.


Як повідомлялось, Парламентська асамблея Ради Європи 9 жовтня відмовилася змінювати санкційні правила для Росії та відклала вирішення цього питання на наступний рік.


У кулуарах ПАРЄ журналістка телеканалу "Россия 1" намагалася взяти інтерв’ю у членів української делегації, а у відповідь почула гімн України.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/10/11/7194887/”